Maviperi Mimarlık

Yaptığımız işin binalar üretmekten çok daha fazlası olduğunun farkındayız, bu nedenle insan odaklı, efektif, ekonomik ve sürdürülebilir yaşam alanları tasarlayarak hayata değer katıyoruz. İnsan odaklı mimari projelerimizle, bilimin ışığında, felsefemizin hayat bulmasını sağlıyoruz… Mimari projelerimizde, karmaşadan uzaklaşarak, sadeliğin mükemmelliğine ulaşmaya çalışıyoruz.

Biz demeyi başarmış, uzman, deneyimli ve yaratıcı mimar, iç mimar, peyzaj mimarı ve tekniker ekibimizle felsefemizi yansıttığımız, AVM, otel, hastane, üniversite binaları, toplu konut ve ofis projelerini 2007’den bu güne sürdürmeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz mimari projelerde iç mimari ve peyzaj mimari hizmetlerini de birarada sunmaktayız.
Yasal şart ve mevzuatların çok ötesinde kriterlerimizle müşteri memnuniyeti ve insan odaklı çalışmalarımızla dün olduğu gibi yarında sizler için “geleceği tasarlamaya” devam edeceğiz…

Biz Kimiz

Burak Peri

Y. Mimar
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 1998 yılında mezun oldu. Aynı fakültede Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Peri, özellikle mimarlık tarihi ve erken Cumhuriyet konularında çeşitli akademik çalışmalar yaptı. 2007 yılından itibaren Maviperi Mimarlık ile meslek yaşamına devam etmektedir.

İrem Peri

Şirket Müdürü
İktisat fakültesi mezunu olan İrem Peri, İş Bankası A.Ş ve Menkul Değerler A.Ş ‘de yatırım danışmanı ve müşteri temsilcisi olarak çalışmıştır. 2007 yılından bu güne ise Maviperi’nin “yönetim mimarı” olarak, başarımızın arkasındaki isimlerin başında gelmektedir.